WhatsApp Messenger

WhatApp uygulamasını hemen indirmek için aşağıdaki butona tıklayınız.

indibutton

WhatsApp, akıllı telefonlar için geliştirilmiş bir mesajlaşma ve arama uygulaması.WhatsApp kullanan arkadaşlarınızla dilediğiniz gibi mesajlaşabilir, çektiğiniz resimleri ve videoları anlık olarak paylaşabilirsiniz, hem de hiçbir ücret ödemeden! Uygulamayı kullanmak için tek ihtiyacınız olan şey internet bağlantısıdır.Bu arada WhatsApp uygulamanın, mesajlaşama ve dosya gönderme seçenekleri dışında; bulunduğumuz konum ve dosya paylaşımı da yapmamız mümkün.

 

whatsapp-2

 

WhatsApp Nasıl Kullanılır ?

Kayıt olurken sizdene GSM telefonu numaranız soracak, girin ve sonra numaranıza SMS ile gelen kodu girerek hattınızı doğrulayın. Cep telefonu rehberinizde bulunan kişileri WhatsApp tarayarak, uygulamayı kullanan arkadaşlarınızı listeleyecek. Listelenen arkadaşlarınızla anlık olarak artık sohbet edebilirsiniz.

Uygulama ile mesaj gönderirken karşı tarafın online olması da gerekmiyor. Tüm mesaj ve dosya göndermeyi offline modda yapabiliyorsunuz. Mesaj gönderilen kişi online olduğunda mesajları alıyor.

WhatsApp, iPhone dışında Blackberry, Nokia ve Android tabanlı telefonlarda kullanılabiliyor.

indibutton

 

whasycht

 

indibutton

WhatsApp Son Güncelleme

WhatsApp uygulamasının son sunduğu güncelleme ile artık durum paylaşma yani süreli olarak anlık fotoğraf paylaşma özelliği vardır.Bu güncellemeyle gelen yeni özellikleri keşfetmek için siz de WhatsApp’ı güncelleyin ve uygulamalar hakkında birçok yeni yazı için takipte kalın.

indibutton