Sdorica -mirage-

Sdorica -mirage-

5 üzerinden 4.45 puan

Sdorica -mirage- Hakkında

【Fantastik Strateji RPG】
Efsaneye göre dünyanın bir zamanlar zifiri karanlıktı, var olan tek şey büyük bir ejderhaydı. Sonsuzluk insanlara dev ejderha tarafından verildi, ama özgürlükleri yoksun bırakıldı ... Köleler nihayet uyandılar. Umut arayışına girdiler ve "Vendacti" adında bir şövalye kadere karşı savaşmaya kararlı ...

Hero Kahramanların ve Kahramanların Öyküsünü Yaşayın】
Çeşitli hayvanlar, inatçı bir küçük hanım, Doğu'dan bir kılıç ustası, ateşli silah taşıyan bir kadın tüccar ve daha fazlası. En sevdiğiniz karakteri oluşturmaya başlayın! Krallığı korumak için kraliyet prensesi Angelia'yı takip et ya da tavşan kulaklı demihuman Leah'ı takip et ve rune büyüsünü öğrenmek için Rune Akademisi'ne gir!

Magn Muhteşem Karakterler Topla】
Her türlü karakteri toplamak ister misin? Sophie, Onmyoji tarzında yapılmış bir karakter; Sinsi hizmetçi Kittyeyes; Bir kimono yapan katil Yamitsuki; Fredrica, evlenmeye hevesli seksi cadı; Dövüş sanatları Grand Master olduğunu iddia eden Hukuk ve daha fazlası. Bu inanılmaz karakterleri takip edin ve kıta Vendacti'yi keşfedin!

Unique Çeşitli Benzersiz Oyun Modları】
Sdorica, klasik takım destek, saldırgan ve tank kombinasyonunu kullanan klasik bir fantezi stratejisi RPG'dir. Büyüler yapmak, dünyayı kurtarmak ve fantezinize ulaşmak için küreleri stratejik olarak kaldırın. Ayrıca üreyebileceğiniz sevimli canavarlar ve arkadaşlarınızla lonca üyeleriyle birlikte savaşmanıza izin veren bir işbirliği sistemi de var. Bu eğlenceli ve büyüleyici oyun deneyimi sizi bekliyor!

【Masif, Destansı Hikayeler】
Sdorica'nın muazzam bir dünya görüşü ve eşi görülmemiş bir destansı hikayesi var. Sezon 1, dışarıda mükemmel görünen bozuk Güneş Krallığında gerçekleşir ... ancak karanlık içeride gizlenir; 2.Sezon, sürekli savaşın alevleri içine giren Çöl Krallığı'nı açar. Zorlu hikayenin yanı sıra, oyunu daha canlı hale getirmek için, tanınmış Japon CV'lerini her karakter için ses yapmaya davet ettik.

【Oyuncular bu oyunu ücretsiz olarak indirebilirler】

Sdorica -mirage- Etiketleri

Sdorica -mirage- Ek Bilgileri

  • Latest Version:

    2.5.6

  • Publish Date:

    2020-05-22

  • Requirement:

    Android 5.0+