Brawl Stars Sınırsız Elmas

Brawl Stars Sınırsız Elmas edinme hakkında bilmeniz gerekenleri sizler için anlatacağız. Supercell‘in 2017’de oyuncuların beğenisine sunduğu Brawl Stars, uzun süredir mobil oyun sektöründe adından bahsettiriyor. Genel olarak karakter tabanlı birçok oyun moduna sahip olan bu yapımda da diğer mobil oyunlar gibi kendine özgü para birimleri bulunmakta.

Bu para birimleri ile karakterler açabilir, onların seviyelerini arttırabilir veya özel desen ve kozmetik eşyaları elde edebilirsiniz. Bu para birimlerinden birisi olan elmas oyundaki en zor bulunan birim olarak sayılır. Normal olarak elmas elde etmeniz için gerçek para yatırmanız yani mikro ödeme yapmanız gerekiyor. Fakat bu durumda para ödemeyip başka yolları kullanmak isteyen oyuncular ortaya çıkabiliyor. Peki ya bu yollara başvuran kişileri ne gibi sorunlar bekliyor?

Brawl Stars Sınırsız Elmas  nasıl elde ediliyor?

Brawl Stars gibi mobil oyunlar genelde APK olarak cihazlara kuruluyor. APK yani Android Application Package dosyaları Android işletim sistemleri için tasarlanan bir aplikasyon uzantısı. Windows’dan örnek verecek olursak .exe dosyaları ile aynı görevi üstleniyor. Bu dosyalar ile cihazınıza çeşitli uygulamalar ve oyunlar yükleyebiliyorsunuz.

Google Play Store haricinde indirdiğiniz APK dosyaları 3. parti uygulama sayılıyor. Yani o uygulamayı/dosyayı yapan kişi istediği şekilde cihazınıza virüs veya reklam yazılımı entegre edebilir, cihazınızda bulunan tüm özel bilgilere erişebilir.  Bu da cihazınızın büyük hasarlar görmesine neden olabilir. Bu gibi sorunların yaşanmasını istemiyorsanız güvenmediğiniz APK dosyalarını sakın indirmeyin.

 

Brawl Stars elmas hilesi ban sebebi

Brawl Stars sınırsız  elmas edinmeye başvurmanız hesabınızın banlanmasına yol açabilir.

Bazı siteler veya uygulamalar oyunlara yardımcı dosyaları indirebileceğinizi söylüyor ama indirdiğiniz APK dosyasında hile yerine daha kötü yazılımlar bulunabiliyor. Bu durumlarda yüksek ücretler ödeyerek aldığınız mobil cihazlarınız yazılımsal olarak büyük zararlar görebilir. Çoğu zaman bunu düzeltmek için format veya ROM atmanız gerekiyor. İndirdiğiniz “hile” uygulamaları yüzünden fotoğraflarınız, rehberiniz, kredi kartı bilgileriniz veya özel dosyalarınız 3. şahıs kişilerle paylaşılabilir.

Önceden neler yaşandı?

Önceden yaşanan olaylara baktığımızda bu tarz bilinmeyen uygulamaları yükleyen kullanıcıların bu sorunların çoğuyla yüz yüze geldiğini görebiliriz. Eğer bunları yaşamazsanız bile oyun yapımcıları size dur diyecektir. Eğer bu tarz çevrimiçi oyunlarda yardım kullanımı yaparsanız kısa sürede sizi tespit edeceklerdir. Bu da hesabınızın hatta cihazınızın bile yasaklanmasına yol açabilir.

Başka ne yapabilirsiniz?

Oyunda herhangi aldatma yapmadan da elmas kazanabilir ve birçok desen elde edebilisiniz. Bu yollardan birisi Google Anketler uygulamasını kullanmak. Bu uygulama sayesinde günlük veya haftalık olarak anket çözüp Google Play kredisi kazanabilirsiniz. Bu krediler ile kolay bir şekilde Brawl Stars elmasları kazanabilir ve doyasıya harcayabilirsiniz.

Hile yapmadan elmas kazanmak mümkün.

Bilgisayardan da oynayabilirsiniz

Oyunda eğer daha hızlı gelişmek ve elmas kazanmak istiyorsanız bilgisayar üzerinden Brawl Stars oynayabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için bir Android emülatöre ihtiyacınız var. Bu konuda BlueStacks’ten yardım alabilirsiniz. Oyunu emülatörünüze indirip gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra bilgisayarın verdiği avantaj sayesinde rakiplerinizden çok daha iyi bir performans gösterebilirsiniz. Detaylar için Brawl Stars PC indir: Bilgisayarda Oynama Rehberiadlı yazımıza göz atabilirsiniz.

Kendi karakterinizi seçerek daha özgün bir oynanış elde edebilirsiniz.

Bibi gibi güçlü karakterleri seçerek kendi oyun stratejilerinizi oluşturabilirsiniz.

Oynanış Tarzları

Oyunda 30’dan fazla karakter var. Bu karakterlerin hepsi birbirinden tamamen farklı güçlere ve özelliklere sahip. Eğer gerçekten gelişmek ve daha fazla elmas kazanmak istiyorsanız kendi karakterlerinizi belirlemeli ve onlara yoğunlaşmalısınız. Bu konuda size önerilerimiz şu şekilde:

  • Uzun süre sadece bir karaktere odaklanın ve o karakterin artı ve eksilerini gözlemleyin.
  • Profesyonel oyuncuları ve maçları izleyerek kendi oyun stilinizi ona göre şekillendirin ve özel taktikler oluşturun.
  • Bol bol turnuvalara katılın ve tecrübe edinin.
  • Bir ekip veya takım kurun.

Herhangi bir oyunda başka yollara başvurmanızı kesinlikle önermiyor ve şiddetle kınıyoruz. Kendi emeğinizle bir yerlere gelmeye çalışabilirsiniz. Bu konuda Brawl Stars rehberlerimizden yardım almanızı öneriyoruz. Bu tarz içeriklerin devamı için yazılarımızı arkadaşlarınızla paylaşmayı ve bizi takip etmeyi unutmayın!

Aşağıdaki videoda sözde oyununuza yardım edeceğini söyleyen bir yeri dinleyerek karakter açmayı denedik. Videoyu izleyin ve gerçekleri kendiniz görün…